Samochody terenowe - wyprawa samochodami terenowymi marki NISSAN PATROL, JEEP CHEROKEE po leśnych bezdrożach. Podczas tych wypraw do pokonania będą strome zjazdy, podjazdy przeprawy przez bagna. Uczestnicy jeździć będą specjalnie przygotowanymi pojazdami terenowymi, na podstawie map, kompasów oraz urządzeń GPS. Uczestnicy sami prowadzą samochody, warunkiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Ilość samochodów terenowych zależy od liczebności grupy.

Urządzenia GPS - Całość zabawy składa się z kilku punktów, do których uczestnicy muszą dotrzeć na podstawie odczytu z mapy wojskowej i urządzenia GPS.
Cała grupa zostaje podzielona na X podgrup (w zależności od liczebności grupy) i dostaje opiekuna, który zadba o to, żeby grupa zbytnio się nie pogubiła. Punkty, do których uczestnicy muszą dotrzeć są do wyboru z całej naszej oferty. Urządzenia GPS wykorzystujemy również w wyprawach quadami, samochodami terenowymi oraz przy polu minowym.

Rowery - wyprawy krajoznawcze na rowerach górskich. Podczas tych wypraw uczestnicy mogą korzystać z GPS-ów lub poruszać się rowerami między punktami.

Skutery wodne

ZABAWY DRUŻYNOWE

Paintball - jest to zabawa zespołowa, najpopularniejsza wśród atrakcji integracyjnych, kreująca przywódców oraz wytwarzająca niezapomniane emocje.
Grupa X osobowa zostanie podzielona na dwie drużyny, które stoczą ze sobą kilka wojen( ilość wojen zależy od ilości osób oraz czasu przeznaczonego na zabawy).

Do rozegrania zostaną różne scenariusze gier:

Walka o flagę
Ochrona VIP-a
Walka bez zasad
Każdy na każdego
Zdobywanie punktów kontrolnych

Speedball - jest to sportowa, bardzo widowiskowa odmiana paintballa.
Zawodnicy walczyć będą na określonym, zamkniętym terenie o wymiarze 50m X 25 m, w którym umieszczone będą dmuchane przeszkody. Grupa zostanie podzielona na dwie drużyny liczące maksymalnie po 6 osób. W grze przewidujemy następujące warianty:

Turniej speedballowy - Drużyny mają do rozegrania turniej w systemie każdy z każdym. Scenariuszem poszczególnych gier będzie walka o flagę.

WODA

Kajaki - organizujemy spływy kajakowe po pięknych i malowniczych rzekach i jeziorach Warmii i mazur.